fbpx

Katusetarvikud

 

Katusekruvi

Katusekruvid on pulbervärvitud ja vastavad kõigile kehtivatele standarditele. Värvikihi paksus 50μm, Zn 24μm. Katusekruvid on puidu-puurotsaga. Tooted omavad CE märgistust.
Katusekruvi

Katusekruvi Klassik-profiilile

Katusekruvid vastavad kõigile kehtivatele standarditele ja omavad CE märgistust (Zn 24μm).

Klassikukruvi

ROTO katuseaknad

Designo seeria akende erakordne disain on saavutatud seni selles vallas tundmatute ergonoomiliste vormide kasutuselevõtule. Kõik välised katteplekid on elegantset kaarjat vormi. Uut kuju kroonib uus kattevärv – tumehall metallik (R703). Süvendatud paigaldusasend aitab aknal paremini katusesse sulanduda. Aknalengile on tehases eelpaigaldatud soojustuplokk WD.Designo seeria katuseaknad on saadaval kahes variandis; multifunktsionaalse klapp-svingavaneva aknana R8 ning svingavaneva aknana R6. Viimane on mõeldud käeulatusest välja jäävale kõrgusele paigaldamiseks, mida on seetõttu lihtne elektrilise avamisautomaatikaga varustada.

Designo seeria katuseakende seas paistab silma eriti energiatõhus ja madala soojusemissiooniga katuseaken, mille soojajuhtivusarv Uw = 0,84W/m2K.

 

Katuseluuk (plekk)

Ava suurus: 520x520mm ja 600x800mm ja 600x600mm
Kasutusala: kivi- ja trapetsprofiilid, valtskatus jm siledad katusekatted
Värvivalik: kogu RR värvikataloog

Isovent Silver aluskate

Isovent Silver -Polüpropüleeniga kaetud kootud kangast (mikroperforeeritud),auru läbilaskev katusekile ventileeritavatele kaldkatusekonstruktsioonidele. Katusekilet ei tohi panna otse puitroovitisele ega vahetusse kontakti soojusisolatsiooniga. Kile tuleb paigaldada soovitatava ülekattega. Toode ei sisalda mingeid ohtlikke aineid.

ISOVENT SILVER :

  • eriti rebenemiskindel
  • kerge ja hõlpsasti paigaldatav
  • vastupidav UV-kiirgusele
  • auru läbilaskev

Klöber Permo® easy aluskate

Klöber Permo® easy H – Permo® easy H on kaalult kerge Klöberi kõrgdifuusne standardaluskate. 3-kihiline polüolefiinist fliisi-/ kilekombinatsioon sobib kõigile aluslaudisega ja aluslaudiseta viilkatustele – nii neile, mille soojustus mahub sarikate vahele, kui ka neile, mille soojustus on suurema mahuga. Tegelik funktsioonmembraan, kõrgdifusioone PE-kiht, on liimitud rebenemiskindlate, UV-vastupidavate fliiside vahele. Tänu kõrgetele tugevusnäitajatele on iseenesest mõistetav, et paigaldamine on ohutu ning ei tekita probleeme.

Pidevalt kasvab eluruumideks väljaehitatud katusealuste osakaal. Lisaks optimaalsele soojusisolatsioonile on sellisel juhul vaja ka tõhusalt toimivat aluskatet, mille puhul soojustus mahuks sarikate vahele ning mis võimaldaks aurudel liikuda. Sellisel juhul ei hakka katus higistama, sest perfektselt konstrueeritud difusioonkate laseb niiskust läbi samuti nagu terve nahk. Samal ajal ei tohi kattest läbi tungida ei vesi ega tuul. Klöber Permo® easy H täidab nimetatud nõuded ja tagab maksimaalse difusiooni.
Välimine kaitsefliis, takistab libisemist ka niiskuse korral. Hüdrofoobselt immutatud läbiniiskumise ja kapillaarefektide vastu. High-Performance difusioonmembraan sd väärtus £ 0,03 m. Maksimaalne vihma- ja tuulekindlus. Väheveniv armeering. Rebenemiskindel kuni 225-460 N/ 5 cm. Alumine kaitsefliis. Kaitseb katusekonstruktsiooni nurkade ja servade vastu.
Permo® easy H SK on kahepoolse teibiga TACTO varustatud Permo® easy H. Tavapärase 20 mm TACTO asemel on aluskatte küljes 50 mm laiune teibiriba. See lihtsustab ülekatete kleepimist ning tugevdab ühendust. Aluskatte paigaldamisel jätta teibiriba paani alaserva. Pärast aluskatte paigaldust eemaldada kattepaber teibilt ning siluda kleebitavad pinnad üle.

Katuse läbiviik

VILPE® ventilatsioonisüsteem pakub tõhusaid lahendusi hoone siseruumide, katuse vaheruumide ja pööningu ning maja põrandaaluse ruumi ventileerimiseks. Tootevalikust leiab läbiviike, ventilaatoreid, katuse ventilatsioonikorstnad ja erinevad läbiviigud.