Ümar vihmaveesüsteem - Steel.ee - Vihmaveesüsteemid igale majale

Ümar vihmaveesüsteem

Steel.ee müüdav ümar vihmaveesüsteem on funktsionaalne ja lihtsalt paigaldatav. See on ökonoomne ja hea välja nägemisega. Tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest lehtterasest, mis on kaetud turu kõige vastupidavama kaitsekattega – Hard Coat Glossy.

Steel.ee ümar vihmaveesüsteem sobib igat liiki elumajadele ja muud tüüpi hoonetele.Ümar vihmaveesüsteem

Korralik ja korras vihmaveesüsteem kaitseb maja fassaadi, vundamenti ja keldrit sissetungiva niiskuse ja liigse vee eest.

Pole vahet, kas käsil on vana katuse renoveerimine või paigaldad päris uut katust, ära unusta ka uuendada maja vihmaveesüsteemi. Tehases valmistatud vihmaveesüsteemid sobivad erineva arhitektuuriga hoonetele ja katusekatetele, olgu selleks siis kivi, plekk, rullmaterjal või eterniit.

Renni materjaliks kasutatakse kahepoolse PUR pinnakattega terasplekki paksusega 0,6 mm.  Antud vihmaveesüsteemile annab tehas omaltpoolt 20 aastase garantii.

Steel.ee poolt müüdavad ümar vihmaveesüsteemid on välja töötatud nõnda, et need nii esteetiliselt kui funktsionaalselt integreeruksid ülejäänud katusega. Steel.ee pakub kompleksset katuse vihmaveesüsteemi tootevalikut. Mitmeaastane tihe koostöö plekkseppade ja teiste spetsialistidega on andnud meile vajalikud teadmised turu ootuste ja soovide vallas. Näiteks kui oluline on see, et vihmaveesüsteemi võiks paigaldada ükskõik millisele katusele, ilma et peaks tegema järeleandmisi esteetilistes või funktsionaalsetes omadustes. Lisaks pikale kasutuseale on süsteemi detailid omavahel väga täpselt sobitatavad, mistõttu on selle paigaldamine tõeline nauding.Ümar vihmaveesüsteem

 

Asjatundlikkus ja kogemus üheskoos on võimaldanud meil luua toodetesüsteemi, mis tagab katusevee ärajuhtimise lihtsalt ja tõhusalt ning kõigele lisaks teeb seda kaua…

 

Ümarat vihmaveesüsteemi pakume kahes mõõdus: renni laiusega 125 mm ning 150 mm ja pikkusega 4000 mm. Sinna juurde pakume toru vastavalt 87 mm ja 97 mm ja pikkusega 3000 mm.

Vihmaveesüsteemi hinnapäring

Vali VärvRäästa pikkus
Räästa kõrgus
Mitu räästast on
Allatulekud
Paigaldus
Joonis
Asukoht
Nimi (nõutav)
Email (nõutav)
Telefon (nõutav)
Teade

Värvikaart

AlutsinkValgeTumepruunTumehallMustPunaneOkkaroheline
AZNPUR RR20PUR RR32PUR RR23PUR RR33PUR RR29PUR RR11
 1. Sisenurk 90°
 2. Renniühendus
 3. Lühike rennikandur
 4. Pikk rennikandur
 5. Ots universaalne
 6. Renn
 7. Välisnurk 90°
 8. Allatulek
 9. Põlv
 10. Toru 1000 mm/ 3000 mm
 11. Torukinnitus
 12. Süliti