Meist - Steel.ee

Tere tulemast Steel.ee lehele

Maber OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2014.a. juunis, eesmärgiga pakkuda klientidele kvaliteetseid katuselahendusi.

Maber OÜ põhitegevuseks on katusetööd ja katusematerjali müük, oleme kodumaiste teraskatuste tootjate ametlik edasimüüja. Meie meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid, kes omavad üle 10 aastast kogemust. Oleme spetsialiseerunud teraskatuste ja lisatarvikute müügile. Katusematerjalidena pakume trapetsprofiile, kiviprofiile, klassikprofiile, valtsprofiile, sileplekki, turvatooteid ja vihmaveesüsteeme. Läheneme igale Kliendile personaalselt ja leiame sobiliku lahenduse.

Töid teostame üle Eesti.

Alates 2017. aastast toome maale katusekruve ja ümarat vihmaveesüsteemi. Kui soovid Meie tooteid edasi müüja võta julgelt ühendust.

Meie meeskond

Mario Vaagen

Tegevjuht
+372 553 3733
Mario@steel.ee

Raido Laos

Müügijuht
+372 550 3200

Jaanus Ingel

Paigaldaja

Alder Maninen

Paigaldaja

Meie missioon

Maber OÜ missiooniks on pakkuda kvaliteetset katusepaigalduse teenust lähtuvalt Kliendist ja tema vajadustest ehk siis läheneme igale Kliendile individuaalselt ja peame Klienti Kuningaks.

Kvaliteet

Kvaliteedis järelandmisi ei tee!

Ausus

Peame kokkulepetest kinni!

Usaldusväärsus

Täidame antud lubadused!

Vastutus

Vastutame oma ettevõtte tegevuse eest!

Edukas ettevõte

Creditinfo AS omistas Maber OÜ-le 2015. aasta majandusandmete põhjal reitingu HEA (A).

Edukas ettevõte 2016

Maber OÜ sertifikaat

 

Mis on Creditinfo reiting?

Creditinfo reiting hindab ettevõtte kui terviku senist tegevust. Reiting on koondhinne ettevõtte majandus- ja finantsolukorrale ning maksekommetele. Reitinguid väljendatakse tähekombinatsioonidena, mille vasted ja seletused on järgmised:

Reiting  Selgitus
 AAA  suurepärane
 AA  väga hea
 A  hea
 BBB  rahuldav
 BB  kasin
 B  nõrk
 C  mitt