Tasuta katuse hinnapäring - Steel.ee

" Väga hea ja korralik töö. Meeskonnas on kõvasti kvaliteeti. Head suhtlejad ning lahtiseid otsi ei jäeta. Isegi edasise töö suhtes jagati lahkelt õpetussõnu. Jäin väga rahule. "

Lauri Oja

" Uuest katusest ja selle ehitusest võin rääkida ainult kiidusõnu. Esiteks, mulle väga meeldis meievaheline suhtlemine, kõik küsimused said läbi arutatud ja arusaadavalt selgitatud, seda nii enne tööde algust kui ka töö käigus.
Teiseks, töömehed tegid tööd kiiresti, korralikult ja efektiivselt. Eraldi tahan mainida, et iga tööpäeva lõpus oli tööplats koristatud ja puhas, seda oli meeldiv näha.
Kolmandaks, tähtaegadest kinnipidamine. Kogu tööprotsessi vältel ei olnud mingit venitamist, töö algas õigel ajal ja lõppes isegi plaanitust varem.
Lõppkokkuvõttes ma julgen soovitada kõigile katusetööd teliida teie firmast, kuna kogemus on väga meeldiv. Aus, usaldusväärne firma ja kvaliteetne töö.
PS Mis minu kui majaomaniku jaoks on väga tähtis - katus on ikka väga ilus ka. "

Aire Rohela

"Katuse uuendamisel tegi meile võitva pakkumise OÜ Maber. Tööde sisse käis vana katuse (laast+eterniit) eemaldamine, rihtimine, uus roovitus, trapetspleki paigaldus, vihmaveesüsteem ja terve korstna välisrenoveerimine. Kavandatud tööd käivitusid kõik planeeritult, objekt valmis enne tähtaegagi. Paigaldus- ja viimistlustööde kvaliteet oli suurepärane, rohkem hoolsust oleks soovinud näha eterniidi mahavõtmisel. Kiiduväärt oli suhtluskultuur nii jooksvate tööde täpsustamisel, sest vanal majal olid ikka mõned üllatused  varuks, kui ka arveldusprotsessis. Soovitan!"

Kalle T.

" Olen tellinud Maber OÜ`st  erinevaid plekk-katteid ja katsuseaknad, koos paigaldusega, samuti olen saanud protsessi käigus head ehitusliku nõu. Hindan Maber OÜ juures ausat ettevõtmist, vahetut ja personaalset asjaajamist, töö kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust mida ettevõtte inimesed loovad. "

Oliver

" Töö kiire ja korralik. Meeskond professionaalne ja väga viisakas. Firma pakkus ja teostas paremaid lahendusi kui ise olin mõelnud. Väga vastutulelik ja abivalmis teenindus.  "

Vahur Roosi

Kabina
" Usaldusväärne partner igale tellijale. Alati kättesaadav ja professionaalne meeskond. Kiire töö. "

Toomas Raag

Laduks OÜ
"Kvaliteetne, kiire ja professionaalne töö. Meeldiv kliendisuhtlus. Minu kui kiendiga konsulteeriti kõik pisidetailideni läbi. Jäin väga rahule just töö kiiruse ja Steel meeskonnaga, kes oli igati abivalmis ning alati kättesaadav. Steel.ee meeskonda soovitan kindlasti kõigile tuttavatele, kes plaanivad katusevahetust."

Heirel R.

Karksi-NuiaVali Katuseprofiil Vali Värv Soovin vihmaveesüsteemi juurde
Soovin juurde katuseredelit
Soovin juurde katusesilda
Soovin juurde seinaredelit
Soovin juurde lumetõkketoru
Lisaplekid
Harja pikkus
Viilu pikkus
Paigaldus
Joonis
Katuse suurus (ruutmeetrites)
Asukoht
Nimi (nõutav)
Email (nõutav)
Telefon (nõutav)
Teade
Vali vihmaveesüsteemi tüüp