fbpx
Full 1
Vihmaveesüsteemid mis kestavad!
Full 1

Majaomanikuna on meie ülesanne hoida oma maja heas korras. Üks tegur, mis meid selles takistada võib, on liigniiskus. Et vältida kahjustusi katusele, fassaadile ja vundamendile, tuleb kindlasti paigaldada oma ehitisele vihmaveesüsteem, mille eesmärgiks on juhtida kogu katuselt tulev vesi majast eemale. Meie tootevalikust leiab ümara vihmaveesüsteemi, mis on lahenduseks nendele muredele.

Paigaldades vihmaveesüsteemi on meie klientide soovid alati sarnased: see peaks olema funktsionaalne, kauakestev, ökonoomne ning nägema esteetiliselt kena välja igal majatüübil. Võtsime arvesse need majaomanike soovid ning paigaldame nüüd just sellist vihmaveesüsteemi, mis vastab kõikidele vajadustele.

Meie ümar vihmaveesüsteem on kahtlemata kõige funktsionaalsem turul, selles me allahindlust ei tee. Oleme hoolikalt valinud kõik detailid süsteemiks, mis saab edukalt hakkama ka kõige niiskemal aastaajal. See detailitäpsus on abiks ka kiireks paigaldamiseks - kõik osad sobituvad omavahel ideaalselt.

Tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest lehtterasest, mis on kaetud turu kõige vastupidavama kaitsekattega - Hard Coat Glossy. See annab kindlustunde, et süsteem juba mõne aasta pärast väljavahetamist ei nõua. Tehas pakub ka omalt poolt lausa 20 aastast garantiid.

Vihmaveesüsteem peaks sobima maja välimusega, pole küsimustki. Meil on aastaid kogemust nii uute kui renoveeritavate majadega, samuti erinevate katusekatetega (kivi, plekk, eterniit jne.). Selle ajaga oleme saanud oma klientidelt tunnustuse ja kindlustunde- steel.ee ümar vihmaveesüsteem on tõesti sobinud igale katusele ning katusetüübile.

Renni materjaliks kasutatakse kahepoolse PUR pinnakattega terasplekki paksusega 0,6 mm

Ümarat vihmaveesüsteemi pakume kahes mõõdus: renni laiusega 125 mm ning 150 mm ja pikkusega 3000 ja 4000 mm. Sinna juurde pakume toru vastavalt 87 mm ja 97 mm ja pikkusega 1000, 2000 ja 3000mm

Ümara vihmaveesüsteemi põhivärvid on: RR11 - Okkaroheline, RR20 - Valge, RR23 - Tumehall, RR29 - Tumepunane, RR32 - Tumepruun, RR33 - must, RR750 - Telliskivipunane ja Alutsink.Vihmaveesüsteemi põhivärvid olemas Meie laos Tartus Turu 51

AlutsinkValgeTumepruunTumehallMustPunaneOkkarohelineTelliskivipunane
AZNPUR RR20PUR RR32PUR RR23PUR RR33PUR RR29PUR RR11PUR RR750

 Vihmaveetoru 1m ja 3 m

 Toruseinakinnitus puit

Y-liide

Klappsüliti


Renni sisenurk 90 kraadi


Renni välisnurk 90 kraadi


Renni välisnurk 135 kraadi


Renni sisenurk 135 kraadi

Renni ühendus

Renni uniots

Renni allatulek

Renni 4 meetrine

Rennikandur pikk

Rennikandur compakt

https://steel.ee/wp-content/uploads/2018/07/Süliti.jpgSüliti

https://steel.ee/wp-content/uploads/2018/07/Põlv.jpgPõlv

Hinnapäpring

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kui on mitu erinevat räästast kirjutage need eraldi välja
Soovin paigaldust
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 6 files.