fbpx

Valtsprofiil katus

Eksklusiivne plekk-katus, mis sobib ideaalselt luksuslike hoonete katusekatteks, mis lubab katta väga keerulisi reljeefe nagu kupleid ja ülespööratavaid seinaliiteid,    mida teised profiilid ei võimalda. Tegemist on äärmiselt veekindla profiiliga, mida on võimalik kasutada muuhulgas lamekatustel.

Valtsprofiilide paanid toodetakse kliendile sobivas pikkuses ning vastavuses standardiga EVS 920-2:2013.Klient valib endale sobiva värvi, pinnakatte ja paani pikkused (vt värvikaarti). Profileeritud plekist katusekattematerjal on kerge ja kiiresti paigaldatav ning on sobilik kasutamiseks nii uusehitiste kui ka vanemate katuste renoveerimiseks.

Valiku lihtsamaks tegemiseks ning täiendava info saamiseks soovitame võtta ühendust Meie müügimeeskonnaga.

Valtsprofiil Katus
Kasutusala: Katused ja seinad
Kasulik laius: 550mm
Profiili kõrgus: 25mm
Materjali paksus: 0,5mm; 0,6mm
Pinnakattematerjal: ZN; PUR
Min katuse kalle: 1:4 (14o)
Terasemark: DX51D; DX52D; S280GD

Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele.

Terasprofiilid on testitud muuhulgas juhtivate rahvusvaheliste sertifitseerimis- ja katselaborite poolt, VTT Expert Services Ltd. ning TÜV Eesti OÜ poolt.

Ära unusta ka katuse juurde valida korralikku vihmaveesüsteemi ja katuse turvatooteid.

Tsink

Värvikaart PUR

ValgeHelehallHallTumehallMustPunaneOkkaroheline
PUR RR20PUR RR21PUR RR22PUR RR23PUR RR33PUR RR29PUR RR11
TelliskivipunaneTumepruun
PUR RR750PUR RR32