Kiviprofiil terasplekk - Steel.ee

Kiviprofiil terasplekk

Kiviprofiili iseloomustab traditsiooniline katusekivi muster, mis sobib eelkõige hästi viilkatusega eramutele andes hoonele efektse välimuse ja suurepärase üldmulje. Kiviprofiil terasplekk paanid toodetakse kliendile sobivas pikkuses ning vastavuses standardiga EVS 920-2:2013. Kiviprofiil terasplekk katust on võimalik tellida erinevate pinnakatetega ning erinevates värvides (vt värvikaarti). Kiviprofiil terasplekk katusekattematerjal on kerge ja kiiresti paigaldatav ning on sobilik kasutamiseks nii uusehitiste kui ka vanemate katuste renoveerimiseks.

Katuseprofiil moodustab olulise osa hoone välisilmest ning peab kaitsma hoone aluskonstruktsioone niiskuse eest. Katuseprofiili valimisel tuleb kindlasti arvestada katuse kaldega, materjali sobivuse ning piirkonnaga.

Valiku lihtsamaks tegemiseks ning täiendava info saamiseks soovitame võtta ühendust Meie müügimeeskonnaga või täitke kõrvalolev päringuvorm.

Kiviprofiil terasplekk
Kasutusala: Katused
Kasulik laius: 1100mm
Profiili kõrgus: 42mm
Materjali paksus: 0,45mm; 0,50mm
Pinnakattematerjal: PE, PUR
Min katuse kalle: 1:4 (14o)
Terasemark: S280GD; DX51D

Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele.

Terasprofiilid on testitud muuhulgas juhtivate rahvusvaheliste sertifitseerimis- ja katselaborite poolt, VTT Expert Services Ltd. ning TÜV Eesti OÜ poolt.

Ära unusta ka katuse juurde valida korralikku vihmaveesüsteemi ja katuse turvatooteid.

Värvikaart

Värvikaart Polüester

Valge Helehall Hall Tumehall Must Punane Telliskivipunane
PE RR20 PE RR21 PE RR22 PE RR23 PE RR33 PE RR29 PE RR750
Kollane Tumepruun Sinine Beez Okkaroheline Heleroheline Roheline
PE RR25 PE RR32 PE RR35 PE RR30 PE RR11 PE RR 36 PE RR37

Värvikaart PUR

Valge Helehall Hall Tumehall Must Punane Okkaroheline
PUR RR20 PUR RR21 PUR RR22 PUR RR23 PUR RR33 PUR RR29 PUR RR11
Telliskivipunane Tumepruun
PUR RR750 PUR RR32

Katuse päring

Vali Katuseprofiil Vali Värv